Духи на розлив Рені

Наша компанія є офіційним дилером торгової марки «Reni» і працює на ринку наливної парфумерії з 2000 року.
Основний акцент ми робимо на просуванні торгової марки «Reni» (заснована в 1998 р) і торгової марки «Elexir Intense» (заснована в 2014 р), також у нас представлений великий асортимент різних флаконів (скло, пластик, метал) виробництва Китаю , Індії, Італії. В наявності є необхідні для продажу наливної парфумерії додаткові аксесуари: амфори, дозатори, мірні циліндри, стікери і рекламна продукція.

Духи Рені

Парфуми «Reni» включає в себе велику жіночу і чоловічу колекцію. Щорічно колекція поповнюється на 8-10 ароматів. До складу парфумерії «Reni» входить парфумерна композиція виробництва Франції, в процентному співвідношенні від 12% до 20% (в залежності від виду), спирт денатурований і спеціально підготовлена ​​вода 3-5%. Подібний склад служить основою парфумерії «Elexir». Торгова марка «Elexir» є спорідненою маркою парфумерії «Reni», а більш низька ціна «Elexir» досягнута не зниженням змісту парфумерних масел, а спеціальної ціновою політикою, спрямованою на завоювання недорогих сегментів ринку наливної парфумерії.

Бізнес – Духи на різних Рені

Для бажаючих почати свій бізнес ми надаємо Санітарно-гігієнічний висновок про безпеку і якість даного товару, а також готові проконсультувати і допомогти сформувати індивідуальний стартовий пакет з урахуванням Ваших побажань.

Для нас важливий кожен клієнт, тому ми працюємо, грунтуючись на таких принципах:

  • хороша якість парфумерної продукції;
  • оперативнсть і точність доставки;
  • індивідуальний підхід до клієнта.